Dopamine Music Player ekolayzer ayarlarını Groove Music ayarları gibi yapmak

DARK LORD ALEX

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, benim Groove Music Player'da resim sorunu olduğu için Dopamine Music Player indirdim ama Dopamine ekolayzer alışamadım. Groove Music ekolayzer ayarlarım (düşük ve orta-düşük +12 / orta, orta-yüksek ve yüksek +0). Groove Music ekolayzerda ((yanda-12 0 +12)(altta düşük, orta-düşük, orta, orta-yüksek ve yüksek)) mevcut. Dopamine ekolayzer ((yanda -20 +0 +20)(altta 70 180 320 600 1K 3K 6K 12K 14K 16k)) mevcut. Dopamine ekolayzer ayarlarını nasıl Groove ekolayzer ayarlarına getirebilirm? Groove Music'te
ki sesi bir türlü veremedi Dopamine. Dosyalardan değiştirmeyi denedim onu da yapamadım.

Musicbee Player dene çok memnunum.

Teşekkürler deneyeyim

Musicbee Player dene çok memnunum.

bass ayarını nasıl yapmam gerek? groove music gibi değil ama uygulama süper. groove music daha bass tok gibi ses veriyor

Son düzenleme:
Teşekkürler deneyeyim.

Bass ayarını nasıl yapmam gerek? Groove Music gibi değil ama uygulama süper. Groove Music daha bass tok gibi ses veriyor.

Hocam selam ben ona bir yorum yapamıyorum herkes de farklı olabilir ses kartları dinlediğiniz cihaz. Sizin kendiniz deneyerek yapmanız lazım. Ben kulağıma göre yaptım küçük 1+1 hoparlör var ondan dinliyorum Realtek ses kartı.

Geri
Yukarı