DOST KAYAOGLU-DK4 AMD vs DOST KAYAOGLU-DK4 INTEL

Teşekkür ederim hocam. Peki sizce RX 6600 sorun yaşatır mı? Gördüğüm kadarıyla bazı kişiler AMD ekran kartı önermiyorlar. WattMan tarzı sorunları olduğunu söylüyorlar. Yani kısacası RX 6600 baş ağrıtır mı?
İkisi arasında 400TL fark var, ben 5500'lü sistemi alırdım. Sharpen 6650XT sistem varken ikisini de almazdım ama.

Kendim AMD kartlar kullandım, sürücü tarafında biraz baş ağrıttığı oluyor. Bütçe 13K olursa 3060 12GB sistem mevcut.

İkisi arasında 400TL fark var, ben 5500'lü sistemi alırdım. Sharpen 6650XT sistem varken ikisini de almazdım ama.

Kendim AMD kartlar kullandım, sürücü tarafında biraz baş ağrıttığı oluyor. Bütçe 13K olursa 3060 12 GB sistem mevcut.

Hocam size zahmet 13K'lık sistemin linkini atabilir misiniz? Bütçeyi artırmayı deneyebilirim.

Hocam size zahmet 13K'lık sistemin linkini atabilir misiniz? Bütçeyi artırmayı deneyebilirim.
8GB versiyonuna göre güzel kart. Sürücü tarafında uğraşmak istemiyorum derseniz 3060'lı bu sistemi alabilirsin. Sorun olmazsa 6650XT sistem de düşünülebilir.

Hocam 1K fazla vereceğiniz 3060.dan da iyi 6650XT haberiniz olsun ama size kalmış. Ayrıca 6700 sistemde var o fiyat aralığında 3060 Ti gücünde 😊

Hocam evet farkındayım ama cidden kafam çok karıştı AMD ekran kartı başımı ağrıtır korkusu var şu anda içimde. O yüzden gerçekten ne yapacağımı hâlâ kararlaştıramadım.

Hocam evet farkındayım ama cidden kafam çok karıştı AMD ekran kartı başımı ağrıtır korkusu var şu anda içimde. O yüzden gerçekten ne yapacağımı hâlâ kararlaştıramadım.
Düşünün hocam 3060 da güzel kart ama daha iyisi varken daha aşağısına fazla para vermek bence yanlış.

Geri
Yukarı