Dosya boyutu küçülen flash bellek

yunusilk

Hectopat
Merhaba.
İki sene önce aldığım kinston marka 16 GB flash belleğin dosya boyutu 4 MB görünmeye başladı. Daha önce de dosya boyutunun küçüldüğü oluyordu ve çeşitli yazılımlarla tamir ediyordum ama bu sefer hiçbiri kar etmedi. Öneriniz varsa öğrenmek isterim.

Hem Windows hem Manjaro KDE kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biçimlendirmeyi denediniz mi windows üzerinden ne için kullanıyorsunuz flash diski ki bir çok kez böyle ilginç bir durumla karşılaşmışsınız.

Biçimlendirmeyi denediniz mi windows üzerinden ne için kullanıyorsunuz flash diski ki bir çok kez böyle ilginç bir durumla karşılaşmışsınız.
Windows üzerinden biçimlendirmeyi denedim ama çözmedi. İsmini unuttuğum programlar da denedim. Windowstan Linux'a geçerken dört beş defa iso dosyası hazırladım bu diskle. Onun dışında pek kullanmadığım atıl duran bi flash bellekti. Şimdi windows linux arası dosyalarımı trasnfer etmek için kullanmayı düşünüyorum

Windows Disk Yönetimi'nde ne kadar gözüküyor? Belki de bölüm oluşmuştur ve sadece 4 MB olan kısmı biçimlendirilmiştir.
Tekrar bakayım, bunu düşünmemiştim
Windows Disk Yönetimi'nde ne kadar gözüküyor? Belki de bölüm oluşmuştur ve sadece 4 MB olan kısmı biçimlendirilmiştir.
Disk yönetiminde hiç görünmüyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    73,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı