''Dosya erişiminiz yok'' hatası

nortonmax

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,

Bilgisayarımı sıfırlamadan önce dosyalarımı harici diskime yedekledim. Yedeklerken dosyalarımın üzerinde oluşan sarı kilit işareti olduğunun farkında değildim. Bilgisayarımı sıfırladıktan sonra harici disk içindeki dosyaları açmaya çalışırken erişim izniniz yok hatası alıyorum. Erişim iznine tekrar nasıl sahip olurum? Bilgisayarı sıfırlamadan önce kullandığım mail hesabı ile tekrar oturum açtım ama olmuyor.

Dosyaya sağ tık yapıp Özelliklere girin. Kategorilerden Güvenlik'i seçin. Gelimiş'e tıklayın ve yukarıdaki "Değiştir"i seçin ve oraya Everyone yazın. O ekranda Tamam'a tıklayın ve Güvenlik menüsünden (küçük olan) Düzenle'ye basın ve tam yetki verin.

Dosyaya sağ tık yapıp Özelliklere girin. Kategorilerden Güvenlik'i seçin. Gelimiş'e tıklayın ve yukarıdaki "Değiştir"i seçin ve oraya Everyone yazın. O ekranda Tamam'a tıklayın ve Güvenlik menüsünden (küçük olan) Düzenle'ye basın ve tam yetki verin.
milyonlarca kere denedim hala olmuyor

bu arada klasörlerimin hepsini açabiliyorum ama içindeki pdf ve fotoğraflara erişemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı