"Dosya Windows Gezgini Üzerinde Açık Olduğundan Silinemiyor"

Berk4n

Hectopat
Güvenli modda silmeyi denedim ama silinmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız programı denetim masasından kaldırmayı deneyiniz.Internet Download Manager programı şu anda arka planda açık durumda ve bu yüzden bunu silemiyorsunuz.Programı görev yöneticisinden tamamen devre dışı bırakarak silmeyi deneyin ya da denetim masasından IDM'yi kaldırın.

Bende de aynı sorun var.Görev yöneticisinde bulamadım. Başka çözüm bilen yok mu? Aynı program.

Bende de aynı sorun vardı. Windows gezgini dosya yöneticisi gibi bir şey oluyor ve silmek istediğimiz dosya da Windows gezgini içerisinde çalıştığından silemiyoruz. Bende güvenli mod işe yaramadı; sizde de işe yaramazsa güvenli mod, o sileceğiniz dosyayı klasörden alın ve masaüstüne taşıyın (kopyalamayın taşıyın). Daha sonra görev yöneticisinden Windows gezginini kapatın, ekran bir anda kararabilir. Öyle olursa kormayın sadece bilgisayarı düğmeden aç kapa yaptıktan sonra masaüstüne attığınız dosyayı silin. Eminim ki silinecektir çünkü artık üzerinde çalışacağı bir Windows gezgini yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…