Dosya yöneticisi önerisi

İşletim sistemi
Android

Kanatsız Kuş

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Evren'de Bir Yer
Tercihen reklamsız ama az reklamlı da olur. Hızlı, güvenli, işe yarar ve tasarımı güzel bir dosya yöneticisi arıyorum. Xiaomi'nin dandik uygulamasından bıktım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben Xiaomi hiç kullanmamama rağmen Mi Dosya Yöneticisi'ni elle indiriyorum. Onu önerecektim ama istemediğinizi gördüm.

Amaze önerebilirim. Açık kaynak kodludur ve içinde reklam yoktur. Zaten bir dosya yöneticisi araştırması yaptığınızda da yapılan listelerin başında bununla karşılaşırsınız.
Amaze bir zamanlar Play Store'da bulunan ES Dosya Yöneticisi için oldukça güzel bir alternatif. Sekme özelliği, uygulama yedekleme, root gezgini, FTP desteği, APK okuma, ZIP/RAR desteği gibi özellikleri var. Bir kaç websitede dosya yöneticisi araştırırken denk geldim ve sanırım Android'deki en iyi dosya yöneticisi bu.Google Play Store'da da mevcuttur.

Açıkçası ben Xiaomi hiç kullanmamama rağmen Mi Dosya Yöneticisi'ni elle indiriyorum. Onu önerecektim ama istemediğinizi gördüm.

Amaze önerebilirim. Açık kaynak kodludur ve içinde reklam yoktur. Zaten bir dosya yöneticisi araştırması yaptığınızda da yapılan listelerin başında bununla karşılaşırsınız.
Deneyeceğim, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı