Dosyalarım Kendiliğinden Siliniyor

1samet23

Decapat
Bugün oyun oynarken ilk önce LoL dosyaları silindi, bunu masaüstündeki simgesinden anladım. Sonrasında PC açıkken tekrardan dosyalarım silinmeye başladı. SSD ve HDD'de fazladan boyut gösteriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen trojan ya da virüs bulaşmış. Sağlam bir virüs programı ile tarama yapmanı öneririm.

Windows 10 kullanıyorsanız Kasım ayı güncellemesinden sonra bu tür dosyaları durduk yere silinen birçok kullanıcı vardı. Windows 10 güncellemelerinizi bir kontrol edebilirsiniz.

Eset ücretsiz deneme sürümü alıp bir denaylı taramadan geçirmelisin yada şüphelendiğin bir indirme yaptıysan sistemi o tarihten önceye çek.
eset tarama yaptım bir sonuç yok sistemi 4 gün öncesine geri yükledim dosyalar yine yok belki daha önceden silinmiştir bilmiyorum ama daha sonrasında böyle bir sıkıntı yaşamam inşallah

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı