Dota 2 düşük ayarlarda FPS düşüklüğü sorunu

Vexilloid

Hectopat
İnternette olabilecek her şeyi denemeye çalıştım ancak dotayı ekran kartı görmüyor. GeForce'un denetim masasından dota'yı yüksek performanslı nVidia yaptım hatta Steam dosyalarına girip her türlü dota exesini yaptım sağ tıklayıp yüksek performanslı başlattım hiç bi türlü görmüyor. Kullandığım laptop Monster Abra a7 v5.1 dota'yı en yüksek ayarlarda 60 FPS'le oynarken şu an en düşükte piksel görünümünde 20-30 FPS alıyorum. Combofix kullandığım için olduğunu söyleyenler oldu ancak çözüm üretemediler. nVidia GPU etkinliği simgeside açık ordanda dota'yı açtım mı GPU'nun görmediğini anlayabiliyorum. nVidia inspector'u dene dediler tek onu yükledim deneyemedim o arayüzü kullanamadım netten öğrenmeye çalıştım ancak yazdıklarından hiçbir şey anlamadım. Şunu da belirtiyim GPU'yu sadece dota'da görmüyor diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok. Her oyunda görmeseydi o zaman neysede sadece dota'da görmüyor varsa bi bilgisi bi önerisi olan lütfen söylesin.

Ek olarak ekran kartım güncel durumda ve GeForce experience yerinden de dota'yı optimizede ettim ona rağmen sonuç sıfır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görmediğini nereden biliyorsun? Yani demek istediğim düşük FPS alıyorsun diye görmüyor anlamına mı geliyor? Sorunun oyun kaynaklı olabilir. Sana tavsiyem, oyunu baştan kur. Windows 10 kurulu değilse Windows 10 kur. Sürücülerini donanım kimlikleri ile web sitelerinden güncelle. BIOS güncellemesi yap.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı