DotA 2 en baştan oynanır mı?

Üstadı'm

Decapat
Arkadaşlar oyunda yaklaşık 30 saatim var en temel şeyleri biliyorum sadece. En baştan başlanır mı? Yaklaşık kaç saat sonra oyundan keyif almaya başlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
MOBA oyunlar eğlencelidir fakat saatlerinin önemli bir kısmını çalar. Bana sorarsan hazır oynamıyorken MOBA türüne hiç bulaşmadan, sonu olan oyunlar oyna. Bir tek oyun yerine onlarca oyun oynayıp oyun kültürünü de geliştirmiş olursun. (DotA'da yaklaşık 2000 saatim var.)

Bende de +3000 saat var Dota 2'de. Birde harcadığım zamanı hatırlamıyorum bile. Tavsiye etmiyorum ne Dota'yı ne benzer bir MOBA'yı.
MOBA oyunlar eğlencelidir fakat saatlerinin önemli bir kısmını çalar. Bana sorarsan hazır oynamıyorken MOBA türüne hiç bulaşmadan, sonu olan oyunlar oyna. Bir tek oyun yerine onlarca oyun oynayıp oyun kültürünü de geliştirmiş olursun. (DotA'da yaklaşık 2000 saatim var.)
Sonuna kadar katılıyorum.

İlgi alanına göre online kurslar var, ben geçenlerde işaret dili başlangıç kursu aldım. Açıkçası kendimle gurur duydum, Dota'da geçen zamanımın yarısını üni'de düzgün değerlendirseydim diye yakındığım da çok oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı