Dota 2 MMR sorunu

Purgatory

Kilopat
Daha fazla  
2011'den beri Dota oyuncusuyum. Dota 2 ilk çıktığında biraz amatördüm yaş kaynaklı, şu anda iyi bir oyuncuyum ancak MMR neredeyse 700 seyrinde. Bu yüzden 10 oyunda 8-9 Win alsam bile ulak falan oluyorum. Tek çözümü yeni hesap açmak mı yoksa başka yolu var mı MMR sıfırlamak gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
siz ne kadar iyi oynarsanız oynayın 2k altı kitle size çok kötü takım arkadaşı olacaktır. Siz kusursuz oynasanız bile kalan 2 lane ezilip feedlerse tek başınıza kazanma ihtimaliniz düşecektir. Yeni üyelik açabilirsiniz. Mevcut üyelikle devam edecekseniz hesabı boostlatmanız ya da boost partilerle oynamanızı tavsiye edebilirim. Ben mmrı düşük arkadaşlara arada yardım ediyorum dilerseniz özel mesajdan size steamden nasıl ulaşabileceğimi belirtin irtibata geçelim her ne kadar internetimde şu sıralar anlam veremediğim bir sorun olsa da bi yardımım dokunursa elimden geleni yapayım.

Mmr boost için en iyi yöntem partinizin 3 veya 5 kişi olmasıdır. Oynayan arkadaşlarınız varsa onlarla girin. Yok ise oyunlarınızda ki iyi oynayan adamları ekleyin ve onlarla partiler kurup oynayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı