DotA 2 Oynarken Daha Çok Keyif Almanızı Sağlayacak Bilgiler

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Merhaba arkadaşlar. Oyuna başlayalı çok olmadı fakat oyundan son derece zevk alarak oynuyorum. Hemen hemen her karakteri denemeye çalışıyorum. Oynamış olduğum sürece bazı eşyaların, bazı karakterlere, diğer eşyalara göre daha iyi olduğunun farkına vardım. Çoğu kişi biliyordur fakat yeni başlayanlar için güzel ve ufak bir rehber olabilir diye düşünüyorum. Aslında eşyaların altında ne işe yaradığı yazıyor ama çoğu zaman bizim için önemsiz geliyor o yazılar.

Echo Sabre: Yakın dövüşçülerin 2 kez hızlı vurmasını sağlıyor. Sword ve dagger ile saldıran bir karaktere sahipseniz, 2 kez hızlı vuruyorsunuz ve kısa bir süreliğine düşmana %100 hareket yavaşlatması sağlıyor.

Skull Basher: Yakın dövüşçü kahramanlara %25, menzilli kahramanlara %10 oranla 1.5 saniye sersemletme şansı veriyor.

Blade Mail: 4.5 saniyeliğine tüm hasar kaynaklarından yansıtılan hasar %80 arttırılırken, size verilen hasarın %20'si karşı tarafa yansıtılıyor.

Dragon Lance: Menzilli saldıranların saldırı menzilini 140 arttırıyor. Özellikle kulelerin size vurmamasını sağlayarak onlara hasar verip, takımınız için avantaj sağlayabiliyorsunuz.

Bunlardan çok daha iyi eşyalar elbette var fakat bunlar oyun başında kullanıldığı takdirde daha da avantajlı olmasını sağlıyor ve daha zevkli bir oyun oynamanıza olanak tanıyor.

Geri
Yukarı