Dota 2'ye yeni başlayanlar için Zeus uygun mudur?

K4NG4L

Kilopat
Daha fazla  
Dota 2'ye yeni başladım. 8 maç oynadım şu ana kadar. Oynadığım karakterler Undying, Zeus, Viper, Juggernaut, Winter Wyvern. Bir de adını bilmediğim büyücü bir karakter. Zeus'un solunda şampiyon seçme ekranında. Çok fazla close combat beceremiyorum Zeus hoşuma gitti biraz hırsızlık yapsam da adam öldürebildiğim tek karakter o oldu, başka öneriniz varsa denemek isterim.

Bu arada lise son öğrencisiyim ve CS:GO hesabım ban yediği için buna başladım (hile kullanmadım). Bağımlılık yapacak gibi duruyor şu bir ay boyunca kendimi nasıl oyundan uzak tutabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni başlayanlar için Viper, Dragon Knight, Bristleback core rol oynamak için uygundur. Support olarak ise Lion öneririm. Zeus yeni başlayan biri için çok eğlenceli gelebilir anlık hasar çıkarma potansiyeli çok yüksektir ama gerçekten kazanmak istiyorsan ve takım oyunu olsun diyorsan core rolde oynayanlardan çaldığın killer bir yerden sonra kaybetmene sebep olabilir ve bazı eşleşmelerde Zeusu tercih etmen kaybetmenize sebep olabilir.

Yetenek kullanmadan hasarı yüksek, canı çok bir karakter istiyorum uzaktan vurması da önemli böyle bir karakter var mı? Bu arada Dragon Knight oynadım mesajı attıktan sonra şansa sizde önermişsiniz hoşuma gitti ama hala içimden Zeus oynamak geliyor.

Dragon Knight'da ültiyi açtığın zaman istediğin özelliklere kavuşuyorsun. Birde Wraith King düşünebilirsin menzilli değil ama yetenek kullanmadan yüksek hasar ve fazla can olan oynaması kolay bir karakter.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı