Dota İtem Alma

MBur4k

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Dota'ya yeni başladım ve Dota'da hangi Hero ile oynamam gerektiğini ya da marketten (Market mi deniyor bilmiyorum oyunun içindeki satın alma yeri) Hangi itemler almam gerekiyor? Bunları bilmiyorum ve l1ütfen konuyu cevaplarken benim bu oyunu 1 ay bile oynamamış olduğumu düşünerek cevaplayın. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sana dota 2 de item build olarak degilde baska türlü bir tavsiyem var item buildler internette yazıyor zaten oyuna emek verdıkden sonra interneti acıp bakamana bıle kalmıycak oyunun gıdısatına gore karsıdakı herolara gore ıtem alıcaksın tavsiyemse su her oyunda farklı bır kahraman alma oyundan sogursun oyuna alısıp oyunun mekanıklerını ogrenmen lazım oncelıkle tavsiye olarak alacagın herolar axe ursa troll sniper lina lion olsun bunların hepsiyle sırayla 10 ar 15 er oyun at ama bi herodada takılı kalma her heroyu 15 20 oyun atıp ıyıce anlamaya bak yardımcı olacakdır 6 yıldır oynuyorum ılk 5 ay boyunca ursa troll oynadım hem fazla ezilmeden oyundan zevk alıyordum hemde last hitlerimi geliştirmistim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı