DP olmayan laptopu HDMI ile DP'ye dönüştürme

Tam da bu rehberi arıyordum arkadaşa atmak için helal olsun hocam.

Screenshot_20220723-220516.png

Anlayamadım hocam, laptop elimde değil alsam mı diye düşünüyorum sizce var mı ? Ben anlayamadım tam

Hocam ürünü daha almamışsınız ayretten tahmine dayalı HDMI portunu beğenmiyorsunuz size elimizden geleni yaptık bundan sonra benim yapabileceğim bir şey yok belki daha üst birisine sorabilirsiniz laptoplarla ilgili pek aram yok.

Hocam ürünü daha almamışsınız ayretten tahmine dayalı HDMI portunu beğenmiyorsunuz size elimizden geleni yaptık bundan sonra benim yapabileceğim bir şey yok belki daha üst birisine sorabilirsiniz laptoplarla ilgili pek aram yok.
Araştırıyorum ona göre alacağım elimde 144 Hz monitör var önceki pc'den kalma, dp portu olan bir laptop arıyorum ki sorun yaşamıyayım. Araştırmadan laptop mu alınır ? Hp omen 15 modelinde mini dp olduğunu öğrendim onu alacağım.

DP port diyorum? HDMI'nin Hz değeri HDMI sürümüne bağlı, yeni laptop modellerinde Hz değeri bayağı yükseldi.

Cihazda DP girişi yok hala direniyorsunuz çoğu laptopta DP olmaz! Daha size ne yapalım ne anlatmaya çalıştığınızı 2 arkadaşım ile anlayamadık size rehber attı hala uzatıyorsunuz.

Sizdeki görüntü aktarma için değil. HDMI ile kullanabilirsiniz. DP olayına bu kadar takılmaya gerek yok.

Cihazda DP girişi yok hala direniyorsunuz çoğu laptopta DP olmaz! Daha size ne yapalım ne anlatmaya çalıştığınızı 2 arkadaşım ile anlayamadık size rehber attı hala uzatıyorsunuz.

Kardeşim anlamıyor musun anlamamazlıktan mı geliyorsun bak önceki mesaja ne demişim HP Omen 15 modelinde DP port var o modeli alacağım demişim sen ne demeye çalışıyorsun?

Araştırıyorum ona göre alacağım elimde 144 Hz monitör var önceki PC'den kalma, DP portu olan bir laptop arıyorum ki sorun yaşamıyayım. Araştırmadan laptop mu alınır? HP Omen 15 modelinde mini DP olduğunu öğrendim onu alacağım.

Bak burada tam olarak ne demişim güzel kardeşim "HP Omen 15 modelinde DP port olduğunu öğrendim onu alacağım "demişim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı