DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekran hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İntel ekran kartı sürücün hala güncel değil. DDU ile kaldır İntel ve Nvidia'yı. Asus araçlarını kaldır, ASUS Wireless Radio Control adında programı ve Bluetooth yazılım ve sürücülerini kaldır, güncel wireless sürücünü üretici sitesinden indir.

@Murat5038 İntel ekran kartı sürücümün son versiyonunda bu işletim sistemi desteklenmiyor hatası veriyor (win 8.1 64 bit yüklememe rağmen) kabul ettiği son versiyon şu anda yüklü olan.

Intel® Download Center son versiyon bu ama dediğim gibi işletim sistemi desteklenmiyor hatası veriyor.

Şa anda bilgisayarda asus a ait hiç bir yazılım gözükmüyo ASUS Wireless Radio Control nasıl kaldırabilirim?

En başta ve daha demin dediklerimi anlamakta veya okumakta güçlük çekiyorsunuz heralde. Çünkü DDU ile silin diyoruz silmiyorsunuz silsen yüklenir yeni sürüm.
Asus araçları yoksa aygıt yöneticisinde Wireless ve bluetooth sürücülerini kaldır (sürücüleri ile birlikte işaretle).

@Murat5038 Çözülmedi, tamam insanlara yardım ediyorsunuz çok güzel ama insanlar bu konuda uzman olmadıkları anlamadıkları için size soruyorlar böyle bi üslupla konuşmanız pek hoş değil, yine de yardımlarınız için teşekkürler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı