DPI fare önerisi

gigaachad

Kilopat
Daha fazla  
2-3 yıldır CS:GO oynuyorum. Şu rank atlama hevesine 1-2 hafta önce başladım. Şuan Nova 4 oldum. Arkadaşlarım bana DPI fare almalısın dedi. HS atma durumu kolay oluyormuş vs. Sizce gereklimi? Ben almayı düşünüyorum şahsen. Böyle fazla pahalı olmasın 100 tl falan olmasın bir fare önerininiz var mı? 5 tl lik A4 Tech fare kullanıyorum 5 yıldır hala sorun yok. Ucuzlardan bir zarar gelmez diye umuyorum. Bir yandan fare önerip bir yandan CS:GO için DPI nasıl birşey anlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Rival 100 derdim fakat biraz pahalı o nedenle g300s alabilirsiniz.
Ha șunuda belirteyim 11.000 dpi lik bir mouse ile 4.000 dpi lik bir mouse arasında hiç bir fark yoktur.

Rival 100 derdim fakat biraz pahalı o nedenle g300s alabilirsiniz.
Ha șunuda belirteyim 11.000 dpi lik bir mouse ile 4.000 dpi lik bir mouse arasında hiç bir fark yoktur.
Bunu demeniz biraz garip çünkü biri 4000 biri 11000 dpi olan mouse'ların belli ki sensörleri farklı. Yani aralarında hiç bir fark yok demek yanlış olur. Fps için en önemli unsur sensördür. Sensörü kaliteli olan mouse Fps oyunlarında daha iyi nişan almanı sağlar. Benim tavsiyem bütçeni biraz yükseltebilirsen Logitech G302 veya Steelseries Sensei Raw. Bütçeyi yükseltemezsen de Logitech G300S ve G100S'e bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı