Sürprizbozan Dragon Age Origins DLC'ler oynanmıyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
Arkadaşlar Dragon age'i bitirdim ve taç giyme töreni sonrası nöbetçiler beni dışarı çıkartıyor ve oyun bitiyor. Sonra oyun menüsünde atıyor beni EA Play üzerinden oynuyorum DLC'leri indirmiştim oynamak istiyorum fakat menüde devam tıklayınca tekrar sona atıyor. Burada ne yapmam lazım?

Selam ben de araştırıyorum bu konuyu, şimdi görebildim. Bayağı da olmuş sen yazalı, bir çözüm bulabildin mi? Windows 10 benim PC de ve DLC oynatmıyor. Bir de oyundan atıyor, karakter oluşturma ekranından sonra atıyor. Umarım yazım sana ulaşır.

Aradan bayağı geçti ama yanlış hatırlamıyorsam ben oyunu Game Pass'ten indirmiştim silip EA Games üzerinden bir daha yükleyince DLC'leri görmüştü oyundan atma mevzusunu hiç yaşamadım o konuda bir şey diyemeyeceğim.

Selam ben de araştırıyorum bu konuyu, şimdi görebildim. Bayağı da olmuş sen yazalı, bir çözüm bulabildin mi? Windows 10 benim PC de ve DLC oynatmıyor. Bir de oyundan atıyor, karakter oluşturma ekranından sonra atıyor. Umarım yazım sana ulaşır.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı