Dragos PC alınır mı?

O ekran kartı sadece Custom sıvı soğutmalı sistemlerde kullanılanilir.

Hocam az önce işlemci ile ilgili bir video izledim fiyatları performanslarından yüksekmiş bu fiyata daha iyi bir işlemci bulabilir miyim?

Hocam az önce işlemci ile ilgili bir video izledim fiyatları performanslarından yüksekmiş bu fiyata daha iyi bir işlemci bulabilir miyim?
AMD tarafında benzer performansta 5800x var ancak çekirdek sayısı olarak geride, 12600k daha iyi bir seçenek olur. Oyun tarafında 12600k daha iyi.

Bu sistem FHD için iyi değil, böyle bir sistem için minimum 2K, hatta bütçe el verseydi 4K monitör ile kullanılması daha iyi olur, 12600K'da performans konusunda gayet yeterli.

Sizin önerdiğiniz 4K değil mi?

Bu sistem FHD için iyi değil, böyle bir sistem için minimum 2K, hatta bütçe el verseydi 4K monitör ile kullanılması daha iyi olur, 12600K'da performans konusunda gayet yeterli.

Hocam Full acces varmış boşuna para vermek istemiyorum yeni anakart ve işlemci önerir misiniz?

Hocam Full acces varmış boşuna para vermek istemiyorum yeni anakart ve işlemci önerir misiniz?
ekran kartını diyorum hocam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…