Dreamspark Keyi İle Nasıl Windows 10'a Geçebilirim? Cortana'yı Kullanmak İçin Ne Yapmalıyım?

tyg

Hectopat
Su an bilgisayarimda Win 7 ultimate var. (ama bilgisayarin kendi versiyonu home prem.) Bu halde yukselttigim zaman pro versiyonu alamiyorum fakat elimde ogrenci emailiyle aldigim win 8.1 industry pro versyonun keyi de mevcut. (dreamsparkdan) Bu surumle yukseltip pro versiyonu almak icin once 8.1'e sonra 10'a mi yukseltmem gerek? (bir de temiz kurulum istiyorum 3. bir yukleme olacak) Yoksa 8.1 keyi ile 10'u aktiflestirebilir miyim?
2. olarak cortanayi da kullanmak istiyorum. Bunun icin ingilizce yuklemem sart mi? Turkce yukleyip cortanayi ingilizce kullanabilir miyim? Umarim derdimi anlatabilmisimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@M. Oğuz GÖK Windows 8.1 keyi olanlar yapabiliyordu. Ancak Windows 8.1 Dreamspark keyi olanlar yapamıyor. Çünkü verdikleri sürüm endüstriyel bir sürüm ve Windows 10'a geçiş yapılamıyor. Eğer Windows 10 istiyorsanız Windows 8.1'de olduğu gibi Dreamspark'a gelmesini bekleyebilirsiniz. Ya da Windows 8.1 lisansı alabilirsiniz. :) Bu arada teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı