DreamSpark'tan Aldığım Lisansı Diğer PC'ye kurabilir miyim?

Tanay Tekön

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir sistem toplamaya karar verdim. Öğrenciyim. Şu an kullandığım bilgisayara DreamSpark'tan aldığım Windows Embedded 8.1 Industry Pro'yu kurdum. Acaba aldığım lisansı yeni bilgisayarda da kullanabilir miyim?

Birden fazla bilgisayarda kullanamazsınız. Yalnız ben yanlışlıkla İngilizce ve Türkçe olarak ayrı ayrı aldım. Yani şimdiki Türkçe ise İngilizce seçerek tekrar kod alın ve tekrar indirin eğer İngilizce olması sorun değilse. Bu şekilde olması gerek.

bir lisans aynı anda iki bilgisayarda kullanılabilir, ben kullanıyorum.
adamlar sıkça sorulan sorular içinde şöyle bir cevap yazmış zaten

"You can download the software available on DreamSpark.com and install it on your personal computer. You may install the software you’ve downloaded through DreamSpark two (2) times, either on the same computer or on two different computers (e.g. your laptop and your desktop). For products that require a product key, the same product key allows you two (2) installations."

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı