Dreamspark'tan Yeni Bilgisayara Windows 8 Kurma

Ben de SDM ile Dreamspark üzerinden indirdim .iso'yu kurulum esnasinda herhangi bir key istemedi. Kurulumdan sonra Windows etkinleştirilmedi diye yazı çıktı altta. Bilgisayar ayarlarından keyi girdim o da gitti. Bende durum böyle.

Geçen hafta yeni ekran kartı aldıktan sonra Windows 8.1 Embedded Industry Pro 64 bit kurdum. Kurulumun başında key istiyor.
Nasıl kurdunuz? Ben de key aldım. Sonra "Key alın" butonunun solundaki "indir" butonuna tıklayınca Windows Embedded 8.1 Industry Pro'yu indirmiyor? Hangi dosyaları indirmeliyim? Flash'tan kurmak istiyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl kurdunuz? Ben de key aldım. Sonra "Key alın" butonunun solundaki "indir" butonuna tıklayınca Windows Embedded 8.1 Industry Pro'yu indirmiyor? Hangi dosyaları indirmeliyim?Flash'tan kurmak istiyorum?
Eğer oradaki linke tıklayınca açılan sayfaya hiç bakıp da orada ne yazıyor diye merak etmediyseniz bu soruyu sormanız normal. Açılan sayfada 3 adımda neler yapmanız gerektiği anlatılıyor. Eğer yine anlamazsanız yakında rehberi upload etmeye başlayacağım. O zaman rehberi izleyerek yaparsınız.

Eğer oradaki linke tıklayınca açılan sayfaya hiç bakıp da orada ne yazıyor diye merak etmediyseniz bu soruyu sormanız normal. Açılan sayfada 3 adımda neler yapmanız gerektiği anlatılıyor. Eğer yine anlamazsanız yakında rehberi upload etmeye başlayacağım. O zaman rehberi izleyerek yaparsınız.
Arkadaşım sağ ol, ben yaptım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı