Drive işe yarar mı?

Makaleler
45
128 GB bana hayli yetiyor. 18 Şubat'tan beri kullanıyorum telefonu. Sistem 20 GB yer kaplıyor. 86 GB boş. Ah vah denecek fotoğraflarım az. Onu da zaten 15 GB yetiyor.

Alın derseniz yıllık 300 TL'ye 2 TB alan alacağım. Son kararım artık. Hep düşünüp durdum. Para vermeye değer mi? Oyun oynayan birisi de değilim. Günlük ihtiyaçlarımı karşılıyor. Gerisinde sıkıntı yok. Düşünceniz nedir? Bu kesin kararım olacak.

Hocam 15 GB yetiyor demişsiniz, fotoğraflarım az demişsiniz ardından 2TB alacağım son kararım diyorsunuz?

15 GB yetiyorsa kalsın, olmadı 100GB alın 50 TL mı ne.

128 GB bana hayli yetiyor. 18 şubat'tan beri kullanıyorum telefonu. Sistem 20 GB yer kaplıyor. 86 GB boş. Ah vah denecek fotoğraflarım az. Onu da zaten 15 GB yetiyor.

Alın derseniz yıllık 300 TL'ye 2 TB alan alacağım. Son kararım artık. Hep düşünüp durdum. Para vermeye değer mi? Oyun oynayan birisi de değilim. Günlük ihtiyaçlarımı karşılıyor. Gerisinde sıkıntı yok. Düşünceniz nedir? Bu kesin kararım olacak.

Alan yetiyorsa almana gerek yok tribal chiefim.

Hocam 15 GB yetiyor demişsiniz, fotoğraflarım az demişsiniz ardından 2TB alacağım son kararım diyorsunuz?

15 GB yetiyorsa kalsın, olmadı 100GB alın 50 TL mı ne.
Yetiyor aslında.
15GB yetiyor mu yetmiyor mu hocam :D
Yetiyor.
Alan yetiyorsa almana gerek yok tribal chiefim.
Yetiyor. ☝️

Yazdıklarınıza bakarsak gerek yok. İyi vazgeçtim. 2 TB biraz saçmalık oldu. :D 20 GB bile veri yok. Ben çok yanlış düşünmüşüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı