Driver Booster ile driver kurma sonrası Windows açılmıyor

CanDGN

Hectopat
Arkadaşlar laptopta Advanced System Care programı ile temizleme-optimizasyon yaparken farkında olmadan bir şeyler sildim herhalde. Ses kartı gitti. Driver Booster'la güncelledim olmadı. Dedim yeniden başlatayım tekrar yaparım kapattım bir daha açamadım. Devamlı mavi ekran (QR kodu ve üzgün yüzlü) geliyor.
  • -Otomatik onarma dedim çalışmadı.
  • -Sistem geri yükleme yap dedim saatlerce sürdü en son başarısız oldu dedi.
  • -Sistemi sıfırla dedim sıfırladı, pc başlarken yine başlangıçta hata verdi.
  • -Komut istemini açtım bootrec/fixmbr yazdım başarılı dedi fixboot yazdım erişim engellendi dedi.
  • -Güvenli modda açayım diyorum yine açılış başarısız oldu.
  • -Bios u default ettim olmadı.
  • -Rufus'la Hirens USB'si yaptım USB boot dedim tekrar mavi ekran.
İnternette konuyla alakalı ne varsa denedim aynı durumda olan milletin PC'si her birinde çalışmış bir şekilde ama benim bir türlü sorun çözülmedi. Acaba ne yapacağız? Yardımlarınızı bekliyorum

Edit: BIOS'ta seçenekleri değiştirerek en sonunda Hirens USB'yi çalıştırabildim. Mini XP seçeneği ile açıp bari dosya kurtarayım dedim ama başka bir mavi ekran hatası aldım. Yine olmadı :( ACPI hatası veriyor 0x000000A5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı