Driver Booster ile sürücü güncelleme sonrası CS:GO düşük FPS sorunu

zuxygin

Hectopat
Daha fazla  
Nvidia'dan ekran kartının driverini kurdum CS:GO'da çok güzel FPS alıyordum fakat driver booster adlı bir program sürücü güncel değil dediği için güncelle dedim ve FPS aşırı düştü. 100 FPS'de oynuyorum ve berbat bir şey bu diğer kart sahiplerine nazaran. Lütfen yardım edin.
  • Ekran kartı: MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4G

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle o programı siliyorsunuz ve sürücü bulan programları kullanmıyorsunuz. Sonra DDU ile sürücüyü silip Experience'tan ya da kendi sitesinden ekran kartınızla uyumlu en güncel sürücüyü indirip kuruyorsunuz.

Eliniz ayağınız tutuyor birde okuyup yazabiliyorsanız istediğiniz tüm driverların orjinal ve en güncellerini resmi web sayfalarından bulabilirsiniz. Kolaya kaçıp abuk subuk programlarla bilgisayarınızı mahvetmeyin. Hem sistemi bozma hem de virüs kapma olasılığınız bu programlarla çok yüksek!

• Öncelikle o programı silmiyorsun.
  • Ardından o program üzerinden güncelleme yaptığın driverların yedeklerini geri yüklüyorsun.
  • PC'yi yeniden başlatıyorsun.
  • Sonra o programı siliyorsun.
  • Bu işe yaramadıysa eğer, arkadaşların da dediği gibi yapıyorsun...
    1. DDU ile sürücüyü kaldırıyorsun.
    2. Sonra Nvidia'nın sitesinden sürücüyü indirip, kuruyorsun. ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı