Driver Booster kullanıldıktan sonra bilgisayarda takılmalar başladı

Recai Gurisik

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ghost Spectre işletim sistemi kullandığım için seçenekler arasında ek kurulum olarak Driver Booster seçeneğine basarak eksik driverları tamamlaması için indirdim. Fakat sonrası performans düştü ve oyunlarda takılma, sürücü güncel değil hatası almaya başladım. DDU ile güvenli modda bütün ekran kartı driverlarını tek tek sildim bütün driverları tekrar yükledim (kendi sitesinden), format attım fakat hiçbir şekilde düzelmiyor, yardımcı olur musunuz?

Sürücüleri doğrü yüklediğimizden emin olun ve hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

Windows 10 22H2.

Sürücüleri doğrü yüklediğimizden emin olun ve hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

Şöyle söyleyim örnek olarak CS 2 oynuyorum AMD'nin kendi sitesinden ekran kartı modelime göre önerdiği driverı indirdiğim zaman takılmalar oluyor DDU ile driverları silince driversız daha iyi performans veriyor tabi bu Driver Booster muhabbetine bulaşmadan önce performans daha iyiydi.

Ghost Spectre işletim sistemi kullandığım için seçenekler arasında ek kurulum olarak Driver Booster seçeneğine basarak eksik driverları tamamlaması için indirdim. Fakat sonrası performans düştü ve oyunlarda takılma, sürücü güncel değil hatası almaya başladım. DDU ile güvenli modda bütün ekran kartı driverlarını tek tek sildim bütün driverları tekrar yükledim (kendi sitesinden), format attım fakat hiçbir şekilde düzelmiyor, yardımcı olur musunuz?
Hemen Driver Boosteri sil. Onun gibi programlar bilgisayarın ısınmasına ve yavaşlamasına neden olur.

Bu Allah'ın belası program yüzünden aynısı benim de başıma geldi. Format atıp kendi sitesinden driverı indirince sorun çözülmüştü.

Şu driver için de en son sürümden bir önceki sürümü dene.

Bu Allah'ın belası program yüzünden aynısı benim de başıma geldi. Format atıp kendi sitesinden driverı indirince sorun çözülmüştü.

Şu driver için de en son sürümden bir önceki sürümü dene.

Tek tek deniyorum umarım düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı