Çözüldü Driver Booster Neden Önerilmiyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yanlış, eksik, bozuk veya güncel olmayan sürücü kurabiliyor ve bu da sisteme zarar veriyor. Birçok kullanıcı kolaya kaçıp sürücü bulucu program kullanıyor ve sonra aldıkları hatalar için konu açıyorlar :) Sürücü bulucu program kullanmadan, elle kurarsanız rahat edersiniz.
Merhaba merak ettiğim şey driver booster ile taratınca 13-14 güncelleme çıkıyor elimle tek tek kontrol ettim hiç güncelleme yok. Driver güncelleme uyduruyor mu acaba yoksa ben mi bulamıyorum bunları?

Tavsiye etmek veya önermek bu Sosyal'in kurallarına aykırı olduğu için bunların hiçbirini şuan yapamıyorum, ancak yıllarca gerek düşük bilgisayarlarda, gerek de orta sınıf bilgisayarlarda yıllarca kullanmış biri olarak söylüyorum ki, başıma bu söylenilenlerin hiçbiri gelmedi. Hep doğru sürücüleri buldu ve kurdu. Güvenlik konusunda da herhangi bir virüs uyarısı vs. almadım. High-end bilgisayarlarda sonuç nasıl olur bilemem, ama madur olan çok kişi var o yüzden yorum yapamam. Ancak abartıldığı kadar faydasız bir program değil, ya da ben çok şanslıydım bilemem.

Geri
Yukarı