Driver Booster'dan sonra bilgisayar internete bağlanmıyor

Faruk002

Centipat
Merhabalar, 1 saat önce Driver Booster indirdim ve güncel olmayan programlar varsa güncellesin diye fakat PC'ye restart attiktan sonra internete bağlanmadı. Yardım edebilir misiniz? Masaüstü PC kablolu internet.

Merhabalar, 1 saat önce Driver Booster indirdim ve güncel olmayan programlar varsa güncellesin diye fakat PC'ye restart attiktan sonra internete bağlanmadı. Yardım edebilir misiniz? Masaüstü PC kablolu internet.
Güncelleme yaparken program kullanmamaya çalışın. Cihazınıza bir şekilde ağ bağdaştırıcısı driverlerini silip tekrar yükleyin.

Driver booster kullanmanız kesinlikle önerilimemektedir. Güncellemeleri kendiniz el ile güncelleyiniz. Eğer elinizde sistem geri yükleme noktası bulunmaktaysa sistem geri yükleme yapın.

Ethernet Driver'in sizde cdsi mevcut ise yazılımı kaldırıp CD ile kurmanız lazım ya da ethernet Driver'i telefondan indirip USB kablosuyla telefondan PC'ye atıp tekrar yüklemeniz mantıklı olur.

USB ile laptobumdan aktardım ama setup açılmıyor.
Güncelleme yaparken program kullanmamaya çalışın. Cihazınıza bir şekilde ağ bağdaştırıcısı Driver'lerini silip tekrar yükleyin.

Ama onları hatırlamıyorum.
Virüs bulaşmamışdır değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı