Driver nasıl yüklenir?

Pmagnet

Hectopat
Hiçbir bilgim yok Driver nasıl yüklenir bilmiyorum. Ne yapacağım Driver yüklemek için? İnternet gerekiyor ama ethernet Driver'ı nasıl yüklenir veya ethernet Driver'ı diye bir şey var mı onu bile bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir bilgim yok Driver nasıl yüklenir bilmiyorum. Ne yapacağım Driver yüklemek için? İnternet gerekiyor ama ethernet Driver'ı nasıl yüklenir veya ethernet Driver'ı diye bir şey var mı onu bile bilmiyorum.
Bilgisayar masaüstü ise anakartın sitesinden, laptop ise laptobun sitesinden modelini yazarak indirebilirsiniz. Masaüstü ise dxdiag yazıp anakartın modelini öğrenebilirsiniz.

Bilgisayar masaüstü ise anakartın sitesinden, laptop ise laptopun sitesinden modelini yazarak indirebilirsiniz. Masaüstü ise DxDiag yazıp anakartın modelini öğrenebilirsiniz.

Ben ethernet kartını taktığım anda intenete bağlanırmı peki bir de ben Vatan'dan aldım anakart friverını onlar yüklemezmi.

Ben ethernet kartını taktığım anda intenete bağlanırmı peki bir de ben Vatan'dan aldım anakart friverını onlar yüklemezmi.
Anakartın yanında CD veya flash verdiler mi? Onlardan yükleyebilirsiniz yoksa modelini yazın linkini atayım oradan da yükleyebilirsiniz, ayrıyeten yeni bir ethernet kartı almaya gerek yok, kabloyu takın o zaten bağlanır kendi.

Geri
Yukarı