Driver Pack İle Sürücü Yükleme Uzun Sürüyor

imunirbesye

Hectopat
Programı kullanmaya yeni başladım. Yükleme yapmaya çalışıyorum fakat geri yükleme noktası oluşturuluyor diyor. 1 saat geçti. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Snappy driver kullanıyorum, oldukça memnunum. Devamlı kendini güncelliyor ve sorunsuz bir program öneririm. Sadece notebookta markaya göre farklılıklar mevcut. Bazı markaların touchpad, chipset vs düzgün kurmayabiliyor.

Bu tür programlar yanlış kurabiliyor, tavsiye etmiyoruz. Elden kurun sürücüleri daha sağlıklı olacak.

Bu yüzden önermiyoruz ya.
Programın önerilmeme sebebi bazı notebooklarda veya bazı anakartlarda yanlış sürücü kurması. Hangi üründe neyi hatalı kuruyor bildikten sonra hiç bir sorun yok ve bu hata oranı tahmin edildiği kadar yüksek değil. Ben kullanmayı bilen biri olarak ortalama günde 5 bilgisayara format atıyorum ve 4 senedir snappy driver başımı ağrıtmadı. Konuyu açan arkadaşta bu tarz programlarla işini halletmek istiyorsa snappy driver konusunda buradan destek olabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı