Çözüldü Driver sildikten sonra RX 460'dan görüntü alamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, dün geceden beri bu sorun ile uğraşıyorum BIOS sıfırladım, format attın, jumper ile sıfırladım. RAM'leri değiştirdim yok sorun hala devam ediyor donanımsal olarak Kart'da hiçbir problem yok çalışmasında, TV'ye bağladım aynı şekilde görüntü alamadım. Dün Bilgisayar'a parça almıştım (Wi-Fi adaptör vs) ekran kartı söküktü dün taktığımda görüntü alıyordum ama sürücüyü kuramadım tanımıyordu çünkü ondan sonra aygıt yöneticisinde bir ünlem vardı PCI vs yazıyordu onu sildim bilgisayarı yeniden başlattım ondan sonra görüntü gelmedi şimdi Onboard'dan görüntü alıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu yöntemi yapmayı deneyin:
1-)BIOS'u açıp Advanced mode kısmına gidin.
2-)burdan primary Display'i bulup igpu yu seçin. (Aşağıda bıraktığım fotoğraftan yararlanabilirsiniz.)
3-)bilgisayarı kapatıp ekran kartını takın. VGA kablosu anakarta takılı kalsın. Ve sistemi çalıştırın.
4-)CPU-Z ya da başka bir programla bilgisayarın ekran kartını algılayıp algılamadığına bakın (eğer ekran kartını algılamamışsa ekran kartında sıkıntı vardır.)
5-)Eğer ekran kartını görebiliyorsanız driver yüklemeyi deneyin.
2-)burdan primary Display'i bulup igpu yu seçin. (Aşağıda bıraktığım fotoğraftan yararlanabilirsiniz.)
3-)bilgisayarı kapatıp ekran kartını takın. VGA kablosu anakarta takılı kalsın. Ve sistemi çalıştırın.
4-)CPU-Z ya da başka bir programla bilgisayarın ekran kartını algılayıp algılamadığına bakın (eğer ekran kartını algılamamışsa ekran kartında sıkıntı vardır.)

Dosya Ekleri

• 15844711337767601081580273556367.jpg
    15844711337767601081580273556367.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 25
  • 1584471289025163900499042959954.jpg
    1584471289025163900499042959954.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 26
Çözüm
Güvenli modda açılıyor mu?
BİOS gelmiyor hocam.
Sorunu sayenizde çözdüm teşekkür ederim beni çok zor bir durumdan kurtardınız, sürücüyü gördü şuan mutluluktan misket oynuyorum. İlk en iyi cevabınız hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı