Rehber Driver Verifier Kullanımı

Sonuçlarını siz anlayamazsınız. Sistem çöktüğünde konu açarsınız bu işlemi yaptığınızı belirtirsiniz kontrol ederiz.

Birinden yardım almıştım dün yanıtınızı görmeden önce, RAM hatalarını işaret ettiğini söyledi fakat RAM'lerim Memtest'te sorunsuz çıkıyor farklı slotlarda denemek de çözüm getirmedi. Safe modda sıkıntı yaşamadan kullanıyorum ama birçok şeyden mahrum kalıyorum tabii ki. Mavi ekranla ilgili konu açmıştım fakat kimseden yanıt gelmeyince bir daha açmanın doğru olmayacağını düşündüm teşekkür ederim yine de.

Ben de sürekli mavi ekran hatası yaşıyorum konu açmıştım konuya seni etiketlesem yardımcı olabilir misin?

Ben de sürekli mavi ekran hatası yaşıyorum konu açmıştım konuya seni etiketlesem yardımcı olabilir misin?
Konunuzu gördüm ancak etiketleri ve konuları artık takip etmiyorum. Güncel dosyayı da paylaşmadığınızdan eski dosyanıza göre yorum yapacağım.

@Murat5038 Konuyu hortlatıyor gibi olacağım sanırım ama benim de mavi ekran sorunum vardı ntoskrnl.exe ile alakalı CRTITICAL STRUCTURE CORRUPTION, bu rehbere göre hareket ettim, BlueStacks kurulu ve BstkDrv nxt.sys dosyası hata veriyor DRIVER VERIFY DETECTED VIOLATION. Buradan ilgilenir misiniz yoksa açtığım konuya davet mi edeyim sizi?

Bende bu sürücüleri göstermiyor, ne yapmam gerek?

Bende bu 4.gorseldeki sürücü isimleri uyuşan sürücüler yok, ne yapmam gerek?

Bende bu 4.gorseldeki sürücü isimleri uyuşan sürücüler yok, ne yapmam gerek?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…