Çözüldü Driver yüklemek önemli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mimet.0

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yaklaşık 1 ay önce kendi topladığım bilgisayarın parçalarını birleştirdim ve kullanmaya başladım fakat bir şey hatırladım ben hiçbir sürücü (driver) yüklemedim. Önemli bir şey mi, herhangi bir zararı var mı yoksa gerek yok mu?

Çözüm
Merhaba. Ben yaklaşık 1 ay önce kendi topladığım bilgisayarın parçalarını birleştirdim ve kullanmaya başladım fakat bir şey hatırladım ben hiçbir sürücü (driver) yüklemedim. Önemli bir şey mi, herhangi bir zararı var mı yoksa gerek yok mu?
Parçaların daha uyumlu çalışması için gerekli. Güncel BIOS güncel ekran kartı olan driver. İleride sorun olmayacağı anlamına gelmez.
Tamam teşekkürler bir de nereden nasıl kuracağımıda bilmiyorum ve halihazırda sürücüsü kurulu olan bir parçam varsa onun içinde bir şey indirmeli miyim?

Sapphire RX 6600.
Amd'nin sitesinden 22.5.1 sürümünü indirebilirsiniz. Güncel driverlar şuan beta olduğu için problem yaratabilir.

Tamam teşekkürler bir de nereden nasıl kuracağımıda bilmiyorum ve halihazırda sürücüsü kurulu olan bir parçam varsa onun içinde bir şey indirmeli miyim?
Tek bi program yükleyip her sürücüyü yüklemeye çalışmayın. Yani teker teker yükleyin. Onun için de donanım kimliğini öğrenmeniz lazım. Onun için:

Tek bir program yükleyip her sürücüyü yüklemeye çalışmayın. Yani teker teker yükleyin. Onun için de donanım kimliğini öğrenmeniz lazım. Onun için:

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı