Çözüldü DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Tokrin

Hectopat
Daha fazla  
Link

Merhaba aldığım hata dosyasını paylaştım yardımlarınızı bekliyorum. Hata dikkat ettiğim de çoğunlukla Xbox kolumu açarken oluyor otomatik PC'ye bağlanıyor ve PC'yi hareket ettirdiğim an mavi ekran hatası veriyor. DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL yazıyor mavi ekranın alt tarafında. Sanırım Bluetooth bağlantısıyla alakalı bir problem var. Teşekkürler. BIOS'umu daha yeni güncelledim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-06 132906.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-06 132906.png
    130,8 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başaramadım ya. üst üste 2 defa mavi ekran verdi yine. 2 yeni dump dosyasını bırakıyorum buraya müsait bir zamanda bakar mısın bir de sanırım güncelleyemedim bluetooth'u. Aygıt yöneticisinden defalarca güncelle dedim aynı şekilde windowstan da ama nafile. Link1 link2
Bluetooth sürücüleri hata vermemiş bu sefer, kablolu şekilde bağlayabiliyor musun? Aygıt yöneticisinden sürücüsünü kaldır ve tekrar sıfırdan bağlamayı dene.
Doğru tespit yapmışsınız.

Rich (BB code):
IMAGE_NAME:  xinputhid.sys

Bluetooth sürücülerini güncelleyip tekrar dene.
Başaramadım ya. üst üste 2 defa mavi ekran verdi yine. 2 yeni dump dosyasını bırakıyorum buraya müsait bir zamanda bakar mısın bir de sanırım güncelleyemedim bluetooth'u. Aygıt yöneticisinden defalarca güncelle dedim aynı şekilde windowstan da ama nafile. Link1 link2

Bluetooth sürücüleri hata vermemiş bu sefer, kablolu şekilde bağlayabiliyor musun? Aygıt yöneticisinden sürücüsünü kaldır ve tekrar sıfırdan bağlamayı dene.

Çözüm
şimdi kaldırdım her şeyi xbox da dahil. Tekrardan bağlatıyorum kolu.
An itibariyle bağlı ama henüz tuşlarına basmadım çünkü basınca özellikle ortadaki tuşa anında gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı