Drone önerisi

Just Gamer

Picopat
Yer
Gakkoşlar Diyarı Elazığ
Daha fazla  
Drone almak istiyorum. Daha ilk defa alacağım fakat sorum olacak ilk öncelikle başlangıç seviyesi mi almalıyım ileri seviye mi? Bir drone 5000-6000 TL ödenir mi? DJI marka düşünüyorum hemen sürmeyi öğrenibilir miyim? Zorluk yaşar mıyım? Eğer bir drone 6000 TL ödeniyorsa 5000-6000 TL arası drone önerileri bekliyorum.

1000 TL'ye alacağın işini görecektir.
Benim de vardı zamanında, gerçekten daha ucuz olanları bile çok yükseğe çıkıyor.

En son rüzgar götürdü daha da bulamadım bir tanıdığımıza misafirliğe gittim bir baktım çocuğun elinde benim drone onların oraya uçmuş ciddiyim :D
Tabii kaç ay sonra buldum ama kırılmıştı drone.

Arkadaşlar 3 yıldırlı drone kullanan biriyim. İlk başta ucuz Drone'la başlamıştım ve şu an keşke zamanında giriş seviyesi ucuz olmayan bir drone ile başlasaydım diye kendime kızıyorum. Ucuz drone ile başlamak hem zevkini öldürür hem de kendini geliştirmeni kısıtlar. O yüzden bence bütçen dahilinde DJI mavic mini al. Onunla kendi geliştir hem kamerası olsun hızı olsun çekim mesafesi olsun iyi bir drone seni uzun süre idare eder. Birkaç yıl sonra kendi geliştirdikçe daha profesyonel tercihler yaparsın.

Arkadaşlar 3 yıldırlı drone kullanan biriyim. İlk başta ucuz Drone'la başlamıştım ve şu an keşke zamanında giriş seviyesi ucuz olmayan bir drone ile başlasaydım diye kendime kızıyorum. Ucuz drone ile başlamak hem zevkini öldürür hem de kendini geliştirmeni kısıtlar. O yüzden bence bütçen dahilinde DJI mavic mini al. Onunla kendi geliştir hem kamerası olsun hızı olsun çekim mesafesi olsun iyi bir drone seni uzun süre idare eder. Birkaç yıl sonra kendi geliştirdikçe daha profesyonel tercihler yaparsın.

Peki ilk olarak DJI drone alsam hemen öğrenir miyim zorluk çeker miyim ayrıca sence bir drone 5000-6000 TL ödenir mi?

Hocam Micro FPV Drone ile başlayın. FPV dronelar hem hızlı, hem de iş görür. FPV Micro Drone ile başlayabilirsiniz. 2000 TL'ye gözlükten görecek şekilde FPV micro drone uçurabilirsiniz. DJI sadece çekim için güzel. Çekim gibi bir derdiniz yoksa analog FPV drone almanız daha mantıklıdır.

Mobula 6 Micro Drone:

FPV Gözlük (EV800)

Kumanda: FlySky FS-i6 i6 2.4G 6CH AFHDS RC Radio Transmitter Without Receiver for FPV RC Drone

2000 TL civarı tutuyor. DJI bence alınmaz, gereksiz. Bu attıklarımı öneririm.

DJI Mini 2 Fly More Combo bu fiyat aralığında rakipsizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı