Dropshipping yasal mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar ben dropshipping yapmak istiyorum. Yasal mı ve nereden başlamalıyım? Hiç birikmiş param yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben dropshipping yapmak istiyorum. Yasal mı ve nereden başlamalıyım? Hiç birikmiş param yok.
Bir takım vergiler ödemen gerekiyor. Vergilerini ödediğin sürece yasal. Başlaman için önereceğim en iyi Türkçe kaynak Tuger Akkaya'dır kendisi bu işte çok tecrübe edinmiş birisi. İnternette araştırabilirsin

Sermayen yoksa olmaz en azından 1500$ felan lazım.
Bu kadar sermayeye gerek yok 1500 dolar aşırı abartı bir sayı. 500 TL ile de başlanılabilir

Dropshipping işi şu an çok zor. Girip batacaksin muhtemelen. O zengin olanlar ya ilk başta sistemdeki açıklardan yararlananlar ya da çok ticari zekası olanlar.

Dropshipping işi şu an çok zor. Girip batacaksin muhtemelen. O zengin olanlar ya ilk başta sistemdeki açıklardan yararlananlar ya da çok ticari zekası olanlar.
Batılacak kadar para vermiyorsunuz Dropshipping'e araştırmanızı öneririm. Sistem açıkları vs. gibi bir durum söz konusu hiç bir zaman olmadı. Ticari Zeka'ya da çok gerek yok akli dengesi yerinde olan herkes yapabilir.

Sermaye lazım. Yanlış hatırlamıyorsan şahıs şirketi kurmak şart. Asıl soruna gelirsek evet, yasaldır.
En başta şirket kurmaya gerek yok. Aynı şekilde sermayenin olmasınada gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı