DS4 Kablosuz Çalışmıyor

Massakax

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 2 Gün önce bilgisayardan arkadaşımla Portal 2 oynadım. Ondan önce, PlayStation'dan inFamous oynamıştım aynı kol ile bir sıkıntı yoktu. Yattım kalktım, oynadığım kol kesinlikle açılmıyordu. Şarjı bitmiştir diye düşünüp USB'ye taktım, 2 saate yakın şarj oldu ama kesinlikle açılmıyordu. Reset attım olmadı. Kabloyu baglayip açınca DS4 açılıyor, kabloyu çektiğim an kapanıyordu. Kol orijinal.

Bilgisayara kablo ile bağlamıştım. Şu an kablo temassizlik yapiyor, kablo bir yere değince kol kapanıyor. Diğer kolda bir sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2 gün önce bilgisayardan arkadaşımla Portal 2 oynadım. Ondan önce, PlayStation'dan infamous oynamıştım aynı kol ile bir sıkıntı yoktu. Yattım kalktım, oynadığım kol kesinlikle açılmıyordu. Şarjı bitmiştir diye düşünüp USB'ye taktım, 2 saate yakın şarj oldu ama kesinlikle açılmıyordu. Reset attım olmadı. Kabloyu baglayip açınca DS4 açılıyor, kabloyu çektiğim an kapanıyordu. Kol orijinal.

Bilgisayara kablo ile bağlamıştım. Şu an kablo temassizlik yapiyor, kablo bir yere değince kol kapanıyor. Diğer kolda bir sıkıntı olmuyor.

PC'yi yeniden başlat Bluetooth'a bağlanmak için, ayrıca DS4'üde indir.

Geri
Yukarı