DSL ışığı yanıp sönüyor

sfxlopez

Centipat
Daha fazla  
Bağlantı geldiği zaman en fazla 30 saniye sürüyor ve internet kopuyor ardından DSL yanıp sönüyor internet gelmek üzere iken DSL de sönüyor ve hiç gelmiyor bu döngü 10 dakikada bir oluyor, yetkili servisi aradım 4 5 kere arıza kaydı oluşturdular, ve çözüldüğünü söylediler ama çözülmedi, BTK'ya şikayette bulundum henüz bir gelişme sağlanamadı 192.168.1.1 adresine girince değerlerde SNR margin (dB) değeri 6.0 gösteriyor 10 altına düşmüş, bu durumda ne yapmam gerekiyor? Hiçbir çözüm sağlanılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok bizim ki çok farklı tabii biz Kablonet kullanıyoruz. Ama biz aradık aradıktan 2-3 gün sonra hallettiler sorunu. Bence arayın uğraşın biraz.
O zaman başkadır ama aynı işlevi görüyorlar sanırım DSL hatlarını düzeltmek için

Ben Türk Telekom'u çok önermiyorum ev interneti için de hat içinde. Sürekli müşteri hizmetleri sorun çıkarıyor. Üstelik internet hızları da çok kötü ve pingi yüksek.
Hocam bulunduğum eve gelen alt yapı bile yok sadece Türk Telekom getirdi ve farklı bir şebekeden getirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…