Dt 990 Pro kulaklığı G6 ses kartı ile kullanırken dip ses oluşması

Aynı profili indirmişken hayır. Sadece uygulama metodu seçimi gibi. EQ ile daha da iyi olmasına sevindim hocam.

Hocam sizi 5'ten fazla etiketlemişimdir. Her seferinde bana yardımcı oluyorsunuz çok teşekkür ederim.

Hocam sizi 5'ten fazla etiketlemişimdir. Her seferinde bana yardımcı oluyorsunuz çok teşekkür ederim.

Özür Dileyerek Konuyum hortlatıyorum. Bende de Aynı Setup var DT 990 Pro ve Soundlblaster G6 daha iyi ses kasmam için ne yapmam gerekiyor? Eğer Sende aynı setup hala duruyor ise.

Özür dileyerek konuyum hortlatıyorum. Bende de aynı setup var dt 990 Pro ve soundlblaster G6 daha iyi ses kasmam için ne yapmam gerekiyor? Eğer sende aynı setup hala duruyor ise.

Hala aynı tek yaptığım ornatory1990 olması lazım onun EQ ayarını yapmak.

Hala aynı tek yaptığım ornatory1990 olması lazım onun EQ ayarını yapmak.

Çok iyi şekilde ses kasmak istiyorsanız bunun üzerine defalarca yazmıştım ama kimse uygulamıyor. Uygulayanların bazıları da istenileni elde edemeyince inanmıyorlar.

Hocam Ses kartınızın output ohm değeri kulaklığınızı besleyemiyor yani siz ses kartından gain açmaya başladığınız zaman bir dip ses duymaya başlıyorsunuz. Anakartınızın beslemesi daha iyi demekki onu kullanmanızda fayda var, ses kartınız kötü değil bu arada ama 250ohm kulaklığı iyi derecede besleyememesi o fiyat aralığı için gayet normal

Bu arada Dip ses yok bende O Ses kartının mikrfonu açık olduğu zaman oluyor onu kapattım Windows ayarlardan External Mic Kapatınca O gidiyor. Ses Kasıyorum eyvallah Cloud 2'den bir tık iyi ses berrak net böyle ama sanki biraz daha iyi bekliyordum xD

Son düzenleme:

Hocam bu konu çok eski ben tüm sorunlarımı çözdüm zaten ki çok rahat besleyebiliyor kulaklığımı.

Nasıl yapacağız ki ben o tarz ayarlardan anlamam kanka.

Kulaklığın tiz karakterliyse EQ yapacaksın mecbur, yoksa kulağını tırmalar. Fxsound kullanabilirsin güzel yazılım ama kulaklığının kendi yazılımı varsa onu da kullanabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…