Dual Boot: Mac ve Windows’u Aynı PC’de Kullanın

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Mac OS X ve Windows 8′i aynı bilgisayara yükleyip ikisi arasında hızlıca geçiş yapmak. Dual Boot rehberimiz ile bu hayal gerçek oluyor. PC’ye Mac...
tqdt4NCzq0I

Daha fazlası...

Selam Ali, birde windows 7 kullanıp windows 8 e geçmekte tereddütleri olanlar için; hazır kurulu win7 işletim sistemli pc ye win8 yükleyip çift işletim sistemini birarada kullanarak tecrübe edinmelerini sağlamak için yine Recep Baltaş ın 10 dakikalık kısa bir video ile kullanıcılara bilgi vermesini öneriyorum.

Olabilir ama 8 varken 7 biraz gereksiz geliyor bize. Biz daha çok doğrudan 8'e geçilsin istiyoruz.
İşletmeler için sadece xpde çalışan programları kullanmak ve windows 8 tadına varmak isteyenler için xp vs 8 yapılabilir :)

- - - Güncellendi - - -

Benim emektar Casper TW8 de Easy BCD programı ile çift işletim sistemi yapmıştım ben. :) MAC ve Windows yaptığımı hatırlıyorum ama çok uzun süre kullanmamıştım. Önce mac sonra Windows kurup Programla başlangıçta mac açmaya çalışmıştım.( Yaptım diye hatırlıyorum ama çok uzun süre geçti...)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı