Dual boot nasıl kaldırılır?

EsatKa

Hectopat
Makaleler
2
Herkese merhaba, ilk öncelikle Windows 10 LTSC sürümünü kurdum, ondan sonra beğenmeyip normal Windows 10 ISO dosyası indirdim, ama disk bölümünde LTSC'yi 2. bölüme kurmuştum, normal 10'u ise 3. bölüme kurdum, sonra sistem yeniden başladı ve bana mavi bir ekranda iki tane seçenek sundu, bir adet Windows 10 2. alanda, diğer Windows 10 ise 3. alanda idi, bunu yanlışlıkla yaptım ve şimdi ise iki işletim sistemini de silip tek bir işletim sistemi yapmak istiyorum, ne yapmam gerek? Resim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam, ama ben 2 işletim sistemini de silip, tekrardan Windows 10 kurmak istiyorum, bunu Windows 10 kurulum ekranında iki alanı da silerek, ondan sonra tek parça olan diski tekrardan C ve D olarak biçimlendirerek yaparsam olur mu peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olur hocam. Kurulum ekranında da silebilirsiniz.

Sıfırdan Windows kuruyormuş gibi ilerleyin, Windows'u kurmak için seçeceğiniz alan penceresinde daha önce kurmuş olduğunuz Windows'ların olduğu depolama birimlerini format seçeneği ile komple silebilirsiniz. Teker teker önce birini sonra diğerini silersiniz. Bunu yaptığınız takdirde geri dönüşü olmaz bütün verileriniz gider. Sonrasında kurmak istediğiniz alanı seçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı