Dual-Core CPU E6500 Sistemein GTX 750 Ti Uyumu

Üzgünüm, PSU'nuz ne yazık ki stabil 300W üretemiyor. :( İkinci el ya da sıfır uyguna 350W bir PSU bulabilirseniz, GTX 750Tİ çok güzel çalışacaktır.

O işlemciye Gtx 750Ti darboğaz yapmaz. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Ancak PSU'nuz stabil 300 watt üretiyorsa...
Abicim benim sorunumda aynı.Şuanda 350 watt güç kaynağı mevcut.Fakat kimi insan darboğaz yapar diyor kimisi yapmaz diyor çok kararsız kaldım bütçemde kısıtlı yani almalımıyım ekran kartını darboğaz yapmayacağına eminmisin? Benimde bu konularda pek bilgim yok :(

İşlemci fazla düşük kalmış bende de neredeyse aynı ekran kartı ve işlemci var. Ben bu durumdan hiç memnun değilim. Size tavsiyem i3 4160 gibi bir işlemci almanız. Ben şu anda 1080p de Bf3'de 24 kişi olan bir haritaya girmiyorum. Çok kasıyor. Kısacası o işlemciyi i3 4160 gibi bir işlemciye yükseltmeniz yoksa çok pişman olursunuz.

O işlemciye Gtx 750Ti darboğaz yapmaz. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Ancak PSU'nuz stabil 300 watt üretiyorsa...
Hele GTA 5 gibi yapay zekası gelişmiş oyunlara girsin de nasıl darboğaz yapıyor görsün. Hocam, o serinin E5400 numaralı işlemcisini kullanıyorum, OC ile 3.17 GHz'de çalışsa bile CS:GO'da CPU %80'den aşağı inmiyor. Kartım da HD6570,o da %50-60'da geziniyor.

Geri
Yukarı