Dual Core E6500 sistem AC: Odyssey kaldırır mı?

Peki Epic Games'den 80 TL civarlarında indirimde düşük sistem isteyen oyun öneriniz var mı?

Rocket League var. Onun istediği sistem bayağı düşük. Zaten ücretsiz alıp oynayabilirsiniz. Ama ekran kartınız yeter mi bilemem.

Rocket League var. Onun istediği sistem bayağı düşük. Zaten ücretsiz alıp oynayabilirsiniz. Ama ekran kartınız yeter mi bilemem.
O oyunu oynuyorum zaten Epic kuponu boşa gitmesin istiyorum sadece.

Kader ortağım benim... Al kardeşim al, ileride iyi bilgisayarın olduğunda oynarsın. Dursun kütüphanende. Son 6 senedir öyle yapıyorum. :/

Vallaha tam bensiniz Steam'de 7 8 oyun aldım sistem toplarım diye Epic'de de aldım Allah nasip ederse toplayacağım size de inşallah en güzelleri olur diyeceğimde 6 sene çokmuş be.

Hocam Epic kuponun devreye girmesi için 80 TL'lik oyun lazım böylece kaliteli bir oyun 60 TL iniyor.

Hocam illa şimdi mi oynayacaksınız? Arkadaşın dediği gibi alın kütüphanenizde dursun. Sisteminiz çok düşük.

Oyunu başlatmaz bile muhtemelen. İşlemciniz inanılmaz derecede zayıf. Ve eski olduğu için gerekli instuction set'lere sahip olduğunu sanmam. En az i5 2400 Fx 6300 yazmışlar gereksinimlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…