DualSense 5 orijinal nereden alınır?

Ben de medimarkt, overgame gibi sitelerde stok olmadığı için sormuştum. Hocam peki Trendyol Hepsiburada gibi sitelerden önerdiğiniz bir satıcı var mı link vs.
Şu ana kadar Hepsiburada'da bilmediğim bir satıcıdan oyun almıştım. Oyun 2. eldi. Çok k fazla olumlu yorumu olan saticidan yorumların bot olmadığını umarak satın alabilirsiniz. Onun dışında resmi satıcıda stok beklemeniz gerek.
Azıcık açıklama ve yorum okumayı bilseniz hiç polemiğe girmeyeceğizde neyse gece gece sinir olmaya gerek yok.

Eki Görüntüle 1913589
Bazı birebir replikalar Dualshock 4 V2 diye satılabiliyor. Ha fiyattan belli oluyor ama varlar. Ortadaki PS tuşuna kadar her şeyi ile replika olan PS kolları dolu. Bir ara Hepsiburada'da da satılıyordu. Hala var mı emin değilim.

Şu ana kadar Hepsiburada'da bilmediğim bir satıcıdan oyun almıştım. Oyun 2. eldi. Çok k fazla olumlu yorumu olan saticidan yorumların bot olmadığını umarak satın alabilirsiniz. Onun dışında resmi satıcıda stok beklemeniz gerek.

Bazı birebir replikalar DualShock 4 V2 diye satılabiliyor. Ha fiyattan belli oluyor ama varlar. Ortadaki PS tuşuna kadar her şeyi ile replika olan PS kolları dolu. Bir ara Hepsiburada'da da satılıyordu. Hala var mı emin değilim.

Açıklamasında yazıyor replika veya yenilenmiş ürün oldukları replika çıkarsa bile 14 gün içinde şartsız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Geri
Yukarı