DualSense 5 sallayınca içinden ses geliyor

Betateta

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bende Dualsense 5 var ve sallayınca içinde çok hafif parçaların sallanma sesi geliyor. Düştükten sonra bakarken fark ettim, acaba önce de var mıydı? Olanlar yazabilirse sevinirim.

Benim DS 3 de de oluyordu şeffaftı içi gözüküyordu içinde titreşim yapan dönen 2 parça var kol taraflarında (DS 3 için konusuyorum ) o parçalarda kırılmalar vardı onlar ses yapıyordu bende.

Benim DS 3 de de oluyordu şeffaftı içi gözüküyordu içinde titreşim yapan dönen 2 parça var kol taraflarında (DS 3 için konusuyorum ) o parçalarda kırılmalar vardı onlar ses yapıyordu bende.

Teşekkür ederim. Sanırım bir sıkıntısı olmaz vida sesleri gibi geliyor, herkes atınca bir şey olmuyor demiş benim şanssızlığım herhalde

Teşekkür ederim. Sanırım bir sıkıntısı olmaz vida sesleri gibi geliyor, herkes atınca bir şey olmuyor demiş benim şanssızlığım herhalde

Şahsen ardını düşünmeyeceksen açıp bakma ihtimalin varsa sansını denemeye ne dersin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…