DualSense Bluetooth ile PC'ye bağlanmıyor

-BraveHeart-

Hectopat
Ekran kartı
6600XT
Anakart
Asus B660 M-K
İşlemci
İ5 12400F
Try 301.33 64% indirim | 5374MBPS Wi-Fi 6E Intel AX210 2.4G/5G/6Ghz PCI-e kablosuz Wi-Fi adaptörü Bluetooth 5.3 wifiax WI-FI6 ağ Wi-Fi kartı PC Win10/11

Merhaba arkadaşlar, yukarıdaki ürünü AliExpress'ten satın alıp bilgisayarıma taktım. Wi-Fi Bluetooth her şeyi sorunsuz çalışıyor kulaklık vs bağlanıyor. Fakat DualSense'i bağlanma moduna alıp bilgisayarla eşleştirince sadece bir saniyeliğine bağlanıyor Steam vs de tanıyor o ara sonra hemen kapanıyor çözümü var mıdır?

Aynı sorun bende de var kablolu bağlanıyorum. Çözümü bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Uzun araştırmalar sonucu sorunu DualSense X programı ile çözdüm tüm özelliklerini kullanıyorum. DualSenseX DS5 Windows - Tool to use PS5 Controller on PC buradan indirdim. Steam'den paralı sürümünü aldım ama sen ilk önce ücretsiz sürümün dene.

Vallahi hocam ben senin dediğin gibi yapmadım. Konuyu açtıktan 2 gün sonra yine denedim aynı yöntem ile ve hiç anlamadığım şekilde kendi kendine bağlandı. Herhangi bir işlem yapmadım.

Vallahi hocam ben senin dediğin gibi yapmadım. Konuyu açtıktan 2 gün sonra yine denedim aynı yöntem ile ve hiç anlamadığım şekilde kendi kendine bağlandı. Herhangi bir işlem yapmadım.

Aynen bende de bağlandı ama 2 saat sonra bağlantı koptu. Bende çözümü DualSense X programı ile buldum. Sanki başka Bluetooth cihazları ile karışıyor gibi ya da engelleniyor gibi geldi bana. Sorunumuz da çözülmüş olmuş.

Geri
Yukarı