DualSense Eurasia veya ithalatçı garantili olduğu nasıl anlaşılır?

Cemo94

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

Bugün internet üzerinden Eurasia garantili DualSense aldım ancak kutunun üzerinde Eurasia garantili olup olmadığına dair herhangi bir ibare yok. Ürünün içeriğinde de sadece Japonca bir kılavuz var bir de ürünün kendisi var. Cihazın numarasını girdiğimde mysony üzerinden garanti kaydı da yapamadım çünkü model numarası istiyor ve numarayı girdiğimde ürün çıkmıyor. Bana ithalatçı garantili ürün göndermiş olabilirler mi? Biraz pimpirikli bir insan olduğum için direkt iade talebi oluşturdum bu ürünün Eurasia veya ithalatçı garantili olduğu nasıl anlaşılır?

Ne cevap aldınız acaba? Bana sadece ürünün orijinallik hakkında bilgisini verebiliriz dediler.
Hocam riske atmak istemediğim için ürünü iade edip güvendiğim bir satıcıdan tekrar aldım. Bir ürün satıyorlar ne garantili olduğu belli değil alıcıyı muğlakta bırakıyorlar yaz işte kardeşim kutunun üzerine Eurasia ya da ithalatçı garantili diye de uğraşmayalım ya. 3 bin küsür lira para veriyoruz aldığımız ürünün garantisi hakkında şüpheye düşürüyorlar bir de.

Eğer aynı durumdaysanız size de böyle yapmanızı öneririm ben Gizala’dan aldım gayet memnunum.

Hocam riske atmak istemediğim için ürünü iade edip güvendiğim bir satıcıdan tekrar aldım. Bir ürün satıyorlar ne garantili olduğu belli değil alıcıyı muğlakta bırakıyorlar yaz işte kardeşim kutunun üzerine Eurasia ya da ithalatçı garantili diye de uğraşmayalım ya. 3 bin küsür lira para veriyoruz aldığımız ürünün garantisi hakkında şüpheye düşürüyorlar bir de.

Eğer aynı durumdaysanız size de böyle yapmanızı öneririm ben Gizala’dan aldım gayet memnunum.
Teknosa'dan kamuflaj versiyonunu almıştım, kutunun üstünde Eurasia etiketi var ayrıca satıcı belirtmişti fakat net bir şekilde bu garantilidir diye cevap verebilecek birisi yok sanırım.
Linkini de bıraktım, gezerken rastgele denk gelip satın aldım geçen hafta, fiyatı da artmış

Hocam riske atmak istemediğim için ürünü iade edip güvendiğim bir satıcıdan tekrar aldım. Bir ürün satıyorlar ne garantili olduğu belli değil alıcıyı muğlakta bırakıyorlar yaz işte kardeşim kutunun üzerine Eurasia'ya da ithalatçı garantili diye de uğraşmayalım ya. 3 bin küsur lira para veriyoruz aldığımız ürünün garantisi hakkında şüpheye düşürüyorlar bir de.

Eğer aynı durumdaysanız size de böyle yapmanızı öneririm ben Gizala'dan aldım gayet memnunum.

Merhaba biraz üzerinden zaman geçmiş konunun ama bende Eurasia garantili almak istiyorum da sizin gizaladan aldığınız DualSense Eurasia garantili mi geldi cevap verirseniz sevinirim.

Merhaba biraz üzerinden zaman geçmiş konunun ama bende Eurasia garantili almak istiyorum da sizin gizaladan aldığınız DualSense Eurasia garantili mi geldi cevap verirseniz sevinirim.
Merhaba evet Gizala'dan aldığım cihaz orijinal Eurosia garantili ve drift problemi olmayan yeni sürüm geldi.

Geri
Yukarı