DualSense PC'ye nasıl bağlanır?

Thedocem

Decapat
Daha fazla  
PS5'e sahibim aynı zamanda DualSense'i bilgisayarak bağlamak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol üstteki share butonunu basılı tutarken PS tuşuna da basılı tutun. Eşleşme moduna girecektir. Bilgisayarda da Bluetooth'a girin. Orada çıkar zaten bağlarsınız.
denedim ama yapamadım,neden kaynaklandığını anlayamadım.Kablo ile bağladığımda FİFA'da çalışıyor ama diğer oyunlarda çalışmıyor

Denedim ama yapamadım, neden kaynaklandığını anlayamadım. Kablo ile bağladığımda FIFA'da çalışıyor ama diğer oyunlarda çalışmıyor.

DualSense PS kontrolcüsüdür. Xbox kontrolcüleri PC'de her oyunda çalışırken DualSense bu sebeple her oyunda çalışmaz. Bazı oyunlarda çalıştırabilmek için Steam, DSX, DS4 gibi programlar kullanarak DualSense'i bilgisayara Xbox kontrolcüsü gibi tanıtmanız gerekir.

DualSense PS kontrolcüsüdür. Xbox kontrolcüleri PC'de her oyunda çalışırken DualSense bu sebeple her oyunda çalışmaz. Bazı oyunlarda çalıştırabilmek için Steam, DSX, DS4 gibi programlar kullanarak DualSense'i bilgisayara Xbox kontrolcüsü gibi tanıtmanız gerekir.
teşekkürler peki en stabil olan hangi program?

Teşekkürler peki en stabil olan hangi program?

DSX şu anda hem adaptive triggers hem de haptic feedback kullanmaya olanak tanıyor. Steam'de 54TL bir fiyatı var. Ücretsiz olsun haptic feedback önemli değil diyorsanız DS4 kullanılabilir.

DSX şu anda hem adaptive triggers hem de haptic feedback kullanmaya olanak tanıyor. Steam'de 54TL bir fiyatı var. Ücretsiz olsun haptic feedback önemli değil diyorsanız DS4 kullanılabilir.

Yani hem DualSense'in tüm özelliklerini vermesi hem de bazı oyunlara özel modlarla tam destek vermesiyle DSX şu an en iyisi.

Yani hem DualSense'in tüm özelliklerini vermesi hem de bazı oyunlara özel modlarla tam destek vermesiyle DSX şu an en iyisi.
anladım hocam teşekkürler

Geri
Yukarı