Dualsense sağ taraf az titriyor

rammstn95

Centipat
Daha fazla  
Ben laptopa bağladım ps5im yok çünkü. DSX’ten haptic feedback kısmına girip deneme yaptığımda sağ taraf çok az titriyor. Adaptive triggerda vs. sorun yok. Sebebi ne olabilir taşıma esnasında hasar mı gördü yoksa DSX ile alakalı mı? Hasar gördüyse tamiri mümkün müdür?

Ben laptopa bağladım ps5im yok çünkü. DSX’ten haptic feedback kısmına girip deneme yaptığımda sağ taraf çok az titriyor. Adaptive triggerda vs. sorun yok. Sebebi ne olabilir taşıma esnasında hasar mı gördü yoksa DSX ile alakalı mı? Hasar gördüyse tamiri mümkün müdür?
Tabii ki sıfır aldıysanız ücretsiz tamir ederler muhtemelen sizden kaynaklı bir hata değil. Eğer ikinci el aldıysanız ve garantisi yok ise bir tamirciye götürün.

Teşekkür ederim. İnternetten sıfır almıştım oyunlarda denemedim daha. Rahatsız edecek gibi olursa tamire götürürüm artık.

Merhabalar,
Aynı sorunu bende yaşıyorum. İlk olarak oyunlarda farkettim, dsx uygulamasında da denediğimde sol tarafın sağ tarafa göre daha şiddetli titrediğini gördüm. Herhangi bir yetkili ile görüştünüz mü? Sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar,
Aynı sorunu bende yaşıyorum. İlk olarak oyunlarda farkettim, dsx uygulamasında da denediğimde sol tarafın sağ tarafa göre daha şiddetli titrediğini gördüm. Herhangi bir yetkili ile görüştünüz mü? Sonucu paylaşırsanız sevinirim.
ps kolu tamir eden birine sordum bu durumun normal olduğunu söyledi bana

Cevap için teşekkürler. Bende ürünün bozuk olduğunu düşünüp iade ettim ve direk sony mağazasından yeni bir ürün aldım. dsx uygulamasında denediğimde gene aynı sorunu yaşıyorum. tesadüf olacağını düşünmüyorum kolu böyle tasarlamış olabilirler.

Cevap için teşekkürler. Bende ürünün bozuk olduğunu düşünüp iade ettim ve direk sony mağazasından yeni bir ürün aldım. dsx uygulamasında denediğimde gene aynı sorunu yaşıyorum. tesadüf olacağını düşünmüyorum kolu böyle tasarlamış olabilirler.
Evet evet öyle tasarlanmış

Merhabalar son durum nedir benim yeni aldığım DualSense PS5 kolumda da benzer bir durum mevcut. Sol taraf daha belirgin titremekte. Birde birşey sormak istiyorum, dsx uygulamasında kontrolcü bölümünde analoglara dokunmadiginiz halde minik minik titriyormus gibi görünüyor mu?

Geri
Yukarı