DualSense tetik tuşlarında gıcırdama

Algos.mp4

Centipat
Daha fazla  
Nisan ayında DualSense aldım ve aldıktan 1-2 ay sonra tetik tuşlarında hafif gıcırdama oluyordu ama önemsememiştim fakat 1 hafta önce Mersin'e gittim ve zannedersem sıcaktan dolayı bu tetikler çok fazla gıcırdamaya başladı düzelir diye bekledim ama 1 haftadır sorunum devam ediyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Bende DualShock 4 var bende de oluyordu temizledikten sonra geçti tozdan dolayı sanırım.

Edit: Temizleme videosu YouTube'da vardı.

Sıcakla alakası yok sevgili arkadaşım, DualSense'ler çok kalitesiz yapılıyor. Sanki çakma ürün gibi. Cihazla gelen DualSense 1 yıl içinde drift sorunu yaşattı, garantiden değiştirdim. Garantiden sıfır gelen cihaza ise inanamadım. O kadar kötü bir malzeme kalitesi vardı ki tuşlara basınca gacır gucur sesler geliyordu, lakin 6 ay sonra X tuşu gömülmeye, R2 tuşu kapı gibi gıcırdamaya başladı. Elimde ayrıca bir de ithal DualSense var bir yıl içinde 2 kez R2 tetik teli kırıldı kendim değiştirdim, bir ay önce de drift yapmaya başladı. Öncesinde yıllarca dualshock kullandım ps4 ile asla bu sorunları yaşamamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…