DualShock 4 alınır mı?

Benimde ilk satın aldığım kol replikaydı. Tatmin edecektir emin olabilirsiniz. Bir süre kullanırsınız sonra para biriktirir orijinalini alırsınız.

Bu modeli almanı önermem. Çok eski bir kontrolcü, Titreşim vs. gibi hiç bir özelliği yok, ayrıyeten hiç ergonomik değil. Replika bile olsa DS4 bence çok daha iyi.
F310 benimde pek içime sinmiyor açıkçası. İlk kol olacağı için yukarıdakı kullanıcının da önerdiği Xbox360 kolunu mu DS4 kolunu mu alsam diye düşünüyorum. Dediğim gibi ilk olacağı için direkt 700tl vermek mantıklı mı kararsız kaldım. Yavaş yavaş mı yükseltsem diye düşünüyorum.

F310 benimde pek içime sinmiyor açıkçası. İlk kol olacağı için yukarıdakı kullanıcının da önerdiği Xbox360 kolunu mu DS4 kolunu mu alsam diye düşünüyorum. Dediğim gibi ilk olacağı için direkt 700tl vermek mantıklı mı kararsız kaldım. Yavaş yavaş mı yükseltsem diye düşünüyorum.
Replika 360, PS2-3 kollarını önermem. Kaliteleri çok kötü. Replika DS4 kolları öyle çıt kırıldı gibi bir ürünler de değil. 1 yıl rahat götüreceğini düşünüyorum, fakat daha önce dediğim gibi şans işi biraz, 5-6 ayda olabilir 2 senede. Al kullan daha sonrasını o zaman düşünürsün. :)

Geri
Yukarı